O nas


W 1995 roku trzech zaprzyjaźnionych i otwartych na nowe wyzwania inżynierów założyło spółkę cywilną Info-Serwis. Powstanie firmy było odpowiedzią na tworzące się w tym czasie zapotrzebowanie na outsourcing usług informatycznych dla małych i średnich firm.

Od początku działalności nadrzędnym celem Info-Serwis było zaspokajanie potrzeb informatycznych klientów, realizowane przez dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań.

Pierwszym krokiem w realizacji misji nowo powstałej firmy było nawiązanie współpracy z wiodącymi na rynku producentami oprogramowania do zarządzania firmą. W miarę zdobywanej przez naszych pracowników wiedzy i doświadczenia poszerzaliśmy ofertę. Nawiązaliśmy współpracę z czołowymi producentami i dostawcami branży IT. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę, by sprostać wymaganiom rozwijającego się rynku w Polsce. Potwierdzeniem kwalifikacji naszego personelu są liczne autoryzacje i certyfikaty. po latach współpracy z naszymi klientami stworzyliśmy kompleksową ofertę rozwiązań IT dla małych i średnich firm.
Obecnie nasza oferta obejmuje między innymi:

 • sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego,
 • sprzedaż, wdrożenia i serwis oprogramowania,
 • stałą opiekę serwisową nad systemami IT klientów,
 • instalację sieci komputerowych,
 • sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych,
 • audyty oprogramowania,
 • doradztwo IT.

 • sprzedaż, wdrożenia i serwis oprogramowania,
  stałą opiekę serwisową nad systemami IT klientów,
  instalację sieci komputerowych,
  sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych,
  audyty oprogramowania,
  doradztwo IT.
  Przez lata istnienia firmy zawsze pamiętamy, aby dla naszych klientów być partnerem i doradcą w ich dążeniu do osiągnięcia celów biznesowych. Obecną pozycję na rynku daje nam współpraca z ponad 1000 firm z terenu południowej Polski.

  Siedziba firmy Info-Serwis mieści się w Krakowie, W latach 1996-2007 było to biuro przy ul. Grzegórzeckiej, a od lipca 2007 nowy lokal na osiedlu Dywizjonu 303.

  Misja

  Dostarczanie i wdrażanie nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań informatycznych do zarządzania firmą.