ILUO

Firma ILUO Sp. z o.o. powstała z pasji do tworzenia najwyższej jakości oprogramowania…
…i tak jest do dzisiaj.

Jesteśmy doświadczonym zespołem pasjonatów, którzy od wielu lat zajmują problematyką oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. ILUO Sp. z o.o. to firma, która wystartowała w 2010 roku i pozwoliła nam zrealizować nasze pomysły przy wykorzystaniu wiedzy zgromadzonej w trakcie wcześniejszych projektów.
Wyrazem naszych działań jest oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem ILUO Biznes, którego premiera miała miejsce na początku 2012 roku. Od tego czasu sprzedaż programów ILUO systematycznie rośnie a liczne sygnały od zadowolonych użytkowników nakręcają nas do pracy.
Staramy się wykorzystywać współczesne narzędzia i technologie w taki sposób, aby dać wymierną korzyść przedsiębiorcom i użytkownikom naszego oprogramowania. Widzimy zmieniającą się rzeczywistość biznesową i ciężko pracujemy, żeby za nią podążać. Tu potrzebna jest wiedza i doświadczenie oraz świeże pomysły młodszej kadry ILUO.
Staramy się być otwarci na wszystkie zgłaszane przez Państwa sugestie i propozycje aby nasze rozwiązanie stawało się coraz bardziej praktyczne i wygodne.